| danim7 a întrebat:

Auziti stie cineva de unde pot lua noul album al lui spike? se numeste ramanem prieteni.Si daca stiti cam cat costa? multumesc.

5 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Dintr-un magazin de specialitate. L-a cumparat o prietena de-a mea si a costat 10 lei.

| M.madallina a răspuns:

Incearca la diverta, albumele costa in jur de 15-20 de lei

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

A fost cu gazeta sporturilor în data de 8 decembrie şi a costat 9 lei. Acum am căutat. Se pare că nu îl găseşti de cumpărat nici la el pe site şi nici pe hiphopkulture. Încearcă să îl cauţi pe www.okazii.ro dacă îl vinde cineva, sau intră pe site-ul oficial - www.spike.ro - la contact şi trimite un mail şi întreabă. Succes!

kittyalexandra
| kittyalexandra a răspuns:

Uite unul pe care îl vinde proprietarul cu 5 ron:
http://www.okazii.ro/catalog/37180305/CD-Spike-Ramanem-Prieteni.html

| yoyo10 a răspuns:

Pai a aparut cu Gazeta Sporturilor. Cred ca il gasesti si la magazinele de specialitate. P. S.: nu te astepta la ceva nemaiomenit, e mai slab decat primul.