| criscalin a întrebat:

Azi am compus un cantec la orga iar maine e petrecerea surpriza de ziua celui mai bun prieten. Sa cant maine cantecul la petrecere?

Răspuns Câştigător
Stefan
| Stefan a răspuns:

Poti sa-ti lansezi compozitia proprie la petrecerea prietenului tau, dar trebuie sa faci in asa fel incat sa nu devii tu cel mai important om al zilei respective. Pentru ca iti place muzica te admir foarte mult si iti urez mult succes in cariera ta muzicala.

5 răspunsuri:
| Alexandraaaaa2696 a răspuns:

Buna. Da cred ca i-ar placea foarte mult prietenului tau. avand in vedere ca e compus de tine si i-l si canti.happySucces! Pa-pa:*.

| Emii_7808 a răspuns:

Da, daca consideri ca etse cel imi bun prieten se va bucurta. Succes :*

| bump a răspuns:

Da, cred ca ar trebui sa o faci, ar fi dragutz.adika mie mi-ar placea sa vina cea mai buna prietena a mea sa-mi cante de ziua mea la orice instrument

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar fi o idee buna

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-l dai si mie?