| Mirunikuuu a întrebat:

Azi, o ora am inceput sa ma cert cu mama pe tema melodiei Je T'aime de Lara Fabian. Ea spunand ca nu ea o canta, ci alta cantareata. Si am inceput sa-i caut, dar nu am gasit melodia decat de Lara Fabian.
Deci, stie cineva istoria -ca altfel nu stiu cum sa-i spun- melodiei Je T'aime?

Răspuns Câştigător
| Ineys a răspuns:

Poate mama ta se refera la alta melodie Je T'aime, sunt o gramada cu titlul asta. Daca se refera la aia de Lara Fabian, ea e singura. poate o mai canta si alti artisti celebri, sau au cantat-o mai de mult, dar ea a compus melodia.
"În septembrie 1996 începe comercializarea celui de-al treilea album de studio semnat Fabian, intitulat Pure. Materialul conține unsprezece cântece compuse de interpretă în compania lui Rick Allison, iar cele mai cunoscute aveau să fie „Tout", „Je t'aime" și „La Différence", ultima dintre acestea fiind numită „Imnul anti-homofobiei"."

1 răspuns:
| spiridus25 a răspuns:

Melodia originala o canta Lara Fabian, dar am auzit-o de exemplu si pe Luminita Anghel ca o canta.Asta nu inseamna ca nu e melodia Larei.