| mirelgmm a întrebat:

B. U. G Mafia (Bucuresti under ground mafia) sau Parazitii.
voie ce preferati?

9 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Parazitii oricand. Nu se compara. BUG Mafia arata doar dorinta de a face bani, o dorinta gen " tot ce fac e pentru mine ''. Parazitii dupa cum vad eu are o viata paralela cu starea de spirit, cu viata tuturor si exista o implicare puternica. Nu exista grad de comparatie. E acelasi lucru ca si cum ai incerca sa compari pe 50 Cent cu Eminem. Cei care sunt superficiali aleg 50Cent. Cei care stiu sa asculte muzica aleg Eminem.

| Good Cat a răspuns:

Parazitii.
De ce? Din cauza melodiei " F*** you Romania " in primul rand, iar in al doilea pentru restul melodiilor.
Si referitor la melodie, nu ma refer la nume, ci imi place continutul acesteia, plin de altfel de adevaruri neschimbate nici pana in ziua de astazi tinand cont de faptul ca melodia are ceva vechime.

| DianaXoXo a răspuns:

Parazitii

| Anda_5509 a răspuns:

AM mai raspuns la o intrebare de genu.

Ascult si Bug Mafia si Parazitii.

dar...Prefer Parazitii pentru ca:
-nu vorbesc despre femei, banii mei, averea mea ca Guta, Salam si Vijelie.
-prin melodiile lor transimt un mesaj
-in toate melodiile lor gasesti cel putin un adevar, ce se intampla in ziua de azi
-pentru vechimea lor (16 ani)
-erau niste copiii cand au urcat pe scena prima oara
-cea mai reprezentativa trupa de hip-hop din Romania

| mirelgmm explică:

Am uitat sa zic ceva. spuneti si dc preferati 1 dintre aceste trupe, iar pe cealalta nu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parazitiilove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

B. U. G Mafia :X De pe clasa I ascult "Pana cand moartea ne va desparti" :X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce ar trebui sa aleg?
Ascult ambele trupe.

| silviu67 a răspuns:

Bug