| DeathTheKid a întrebat:

Bon Jovi sau Linkin Park?

Răspuns Câştigător
| Jet a răspuns:

X.X Cum poti sa compari Bon Jovi cu Linkin Park? Bon Jovi desigur.

13 răspunsuri:
| Y709 a răspuns:

Bon Jovi. puppy dog eyes.

| TeoPT a răspuns:

Bon Jovi și PUNCT

*roboțelul măsii*

| Mayar a răspuns:

Bon jovi totusi, nu stiu, mi se pare ca canta mai bine, mai rock, mai cu experienta. acum fiecare are parerile lui

| DeathTheKid explică:

NU COMPAR...as alege Bon Jovi in favoare oricui, insa ma contraziceam cu cineva ca daca ar veni LP in Romania ar veni la fel de multi sau chiar mai multi fani, iar eu ziceam ca nu are cum sa vina mai multi ca la Bon Jovi:X:X:X

| LastChance a răspuns:

Linkin Park să zică "merci" dacă ar strânge 10 mii de oameni la concert dacă ar veni în România, dar nu cred.
În fine, aleg Bon Jovi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Linkin Park without a doubt.

| Bogdanux a răspuns:

Ce comparatie idioata.

| Raengar a răspuns:

Bon jovi all the way

| ionutVUVUZELA a răspuns:

Bon jovi.do you wanna' know why? because it's my life' it's now or never cuz' I ain't gonna live forever I just want to live while I'm alive

| DaughterOfDarkness a răspuns:

Bon Jovi normal

| DeathTheKid explică:

Nu e nicio comparatiestraight face...ce e asa greu de inteles?

| bloody13 a răspuns:

Bon Jovilove struckx

| AmPiticiPeCreier a răspuns:

Bon Jovi mereu love struck Este formatia mea preferata si mereu o sa fie love struck