| raul_9253 a întrebat:

Britney Spears vs Ashley Tisdale vs Emily Osmet vs Tiffany Thorton?! Ce alegeti? Care e mai cool? Eu zic ca Britney Spears dar parerea voastra care e?

15 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

Britney, pe alea lalte nici nu le stiuhee hee

| мαria a răspuns:

Tiffany Thorton
Britney Spears
Ashley Tisdale
Emily Osment

| troy a răspuns:

1. Britney Spears 2. Ashley Tisdale 3. Tiffany Thorton 4. Emily Osmet

| BiaJ a răspuns:

Ashley
Emily

| raul_9253 explică:

Faceti un top please!

| Tourniquet a răspuns:

1. Ashley T.

2. Emily O.

3. Britney S.

4. Tiffany T.

Pa,! o zi buna, raul! big hug

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa. nu mai merge sa dau intrebarea straight face straight face straight face straight face straight face straight face straight face straight face straight face

| ihaterain a răspuns:

Britney spears

| ihaterain a răspuns:

Deci...

1.britney
2. emily
3.ashley
4. tiffany

| seby8873 a răspuns:

Ashley
Britney
Emily
Tiiffani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Britney spears si atatwinking. Nu e chestia de cool, dar e parerea mea.
Oricum, Dexter-baiatul geniu le intrece pe toate.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Simplu:
1. Britney Spears
2. Ashley Tisdale
3. Tiffany Thorton
4. Emily Osmet

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E tare dar si mai tare sasuke love sakura... hai maily cyrus >hannah montana
superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr maily e sexi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ashley Tisdale

| lyly_8451 a răspuns:

1.Ashley Tisdale
2. Emily Osmet
3.Britney Spears
4. Tiffany Thorton

| iuliawwwbuneavalentina a răspuns:

Toate sunt cool, dar mai ganditiva si cata minte are fiecare conteaza ce au in interior. poate arata ele bine dar au si defecte. nu-i asa?