| anonim_4396 a întrebat:

Bun! La Familia Si Codu' Penal s-au reunit, fie ca e aceeasi formula sau nu. Imi poate spune cineva toate melodiile scoase de Codu' Penal in noua formula si daca La Familia s-a hotarat sa scoata ceva nou sau daca a scos deja ceva?

2 răspunsuri:
| Code_Armyww_1998 a răspuns:

Https://www.youtube.com/watch?v=XFOs4HIvpiA asta e singura cred. tu vrei individual sau toti impreuna?

| anonim_4396 explică (pentru Code_Armyww_1998):

Fiecare trupa separat... Shoby si Bulgaru'(noul Codu' Penal) ce au scos sau daca au scos ceva Sisu si Puya de cand s-au reunit(de curand)