| Alexandrux3 a întrebat:

Bun...pai am mers la o nunta....sa in timp ce stateam la masa am auzit o melodie foarte foarte frumoasa.Era cantata de o femeie si canta si un barbat..nu stiu sigur in ce limba era dar nu era in romana clar.Un var mi-a zis ca e foarte veche.Instrumentalul era foarte fain, ceva de gen vioara. Va rog daca stie cineva ceva de genu..orice..sa imi lase cv raspuns. MERSI!

Răspuns Câştigător
| Taz_Edy_1997 a răspuns:

Scuze dar nu ai dat nici o informatie despre melodie decat ca e veche si ca nu e romaneasca si ca e cantata de un barbat si o femeie...sunt sute de astfel de melodii, roaga-l pe mire sa-tii dea playlist-ul