| sEbicaah a întrebat:

Bun, zilele astea am auzit pe PROFM o melodie difuzata pe la orele 8-9. Este un mix de-al unei melodii sa zic mai postbelice tongue... Nu stiu a-i reproduce "Refrenul" exact, dar voi incerca oricum. Ceva gen are are are oo( sau ale ale ale o nu am auzit exact) / iririri i / ou ou ou a... ceva de genu'. E cam penibil, dar o tot fredonez in cap si nu stiu cum se cheama.
Multumesc anticipat

2 răspunsuri:
| blackspider108 a răspuns:

Andreea Banica-Sexy

| sEbicaah explică:

Nu asta... am zis ca un mix al unei melodii aparute undeva prin anii 70-80 maxim...