| AlexTroll a întrebat:

Buna ajutoor...am ascultat acum o saptamana o melodie (nu cred ca am mai auzito la radio) si o canta un barbat si vorbea in soapta si avea un bas super parca era ceva gen house dar nu sunt sigur, a da si vorbea putin mai repede de normal, eram intr-un magazin si eram grabit asa ca nu am prea auzit mult. daca aveti vreo idee va rog ajutati-ma imi placea mult. FUNDAA

1 răspuns:
| Cosmynelo10 a răspuns:

Mai melodia ai ascultat-o acasa sau intr-un magazin... daca acasa poti cauta in istoricul de youtube e foarte simplu, daca ai ascultat-o intr-un magazin e mai greu... pentru ca poate fii orice melodie.
Nu stiu daca raspunsul meu te va ajuta dar mult noroccu melodia aceea!