| AlexTroll a întrebat:

Buna ajutor...am ascultat acum o saptamana o melodie (nu cred ca am mai auzito la radio) si o canta un barbat si vorbea in soapta si avea un bas super parca era ceva gen house dar nu sunt sigur, a da si vorbea putin mai repede de normal, eram intr-un magazin si eram grabit asa ca nu am prea auzit mult. daca aveti vreo idee va rog ajutati-ma imi placea mult. FUNDAA

Răspuns Câştigător
| Bemineever a răspuns:

Cauta Muse-super massive black hole, Paramore-decode, linkin parca-leave without all resthee hee

| AlexTroll explică (pentru Bemineever):

Nu sunt astea dar iti dau funda ca-mi place mult cea de la linkin parca... daca mai ai vreo idee de melodie care se potriveste cu descrierea...plsss help

| Bemineever a răspuns (pentru AlexTroll):

Evanesence,sting,bon jovi...mersi:*