| anonim_4396 a întrebat:

Buna,am ascultat astazi o piesa foarte faina si vreau sa o gasesc.Am incercat sa inteleg din versuri dar nu prea mi-a iesit.Era rock,putin mai lenta, cantata de un barbat.Ce am reusit sa retin (cred!) era ceva cu leave your fears behind...(don't)cry...Stiu ca n-am prea multe informatii,dar mna,ce sa si faci? Am incercat pe google, dar tot ce-am gasit a fost nickleback.Si nu e aia

4 răspunsuri:
| CautNume a răspuns:

Altceva nu mai stii despre ea?

| Perrystain a răspuns:

Eu am gasit doar asta http://www.youtube.com/watch?v=uCykWe59PKA :-? dar nu cred ca e cea care iti place :/

| ThePerfictionIsADream a răspuns:

Sunt prea putine detalii. Poti sa imi dai mai multe?