| anonim_4396 a întrebat:

Am ascultat azi o melodie care suna asa "Scooby doo Scooby doo Scooby dooby dooby do...". Cred ca este cantata de un rap-er.Stie cineva cum se numeste?

15 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu e aia si eu stiu melodia aia dar nu stiu cum se numeste
decii nu e aia

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Si eu am ascultat-o dar nici eu nu o gasesc. Daca i afli numele contactazama pe id Alin_ionasuc.

| GeorgeH17 a răspuns:

Nu stiu cum se cheama dar si eu o caut am ascultat-o in multe locuri ar trebui sami intreb diriginta pentru ca o avea pe un cd in excursie

| GeorgeH17 a răspuns (pentru GeorgeH17):

Nu cred ca avea vreo legatura cu serialul scooby do. pur si simplu asta era refrenul.

| RazaDeLumina a răspuns:

E cumva asta? daca da da-mi fundita:)
http://www.youtube.com/watch?v=317sq3UzfuQ&feature=related

| kzboom a răspuns:

Daca o gasesti te rog frumos damio si mie id de mess : radukanualin

| ucabebelusha a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=kQQuJoZQfAA asta?` Daca este asta pleasee funda :o3`