| qxeenbee a întrebat:

am ascultat de curand la Kiss FM o melodie care mi-a placut la nebunie si nu stiam cine o canta. Dupa voce era Pitbull si inca o fata. Daca puteti sa-mi spuneti cea mai noua melodie a lui. Pittbul ft... sau... ft Pitbull rolling on the floor Nu stiu daca intelegeti ce vreau sa spun

Răspuns Câştigător
| NicoleB a răspuns:

Sper c-am inteles ce vrei sa spui. Nayer Ft. Pitbull & Mohombi - Suavemente
Sper ca asta este ^^

2 răspunsuri:
| BombonicaXD a răspuns:

Pittbul feat Havana Brown-We run the night... Sper ca asta este! Uite aici sa vezi daca asta era:
http://www.google.ro/......tp?/search

| qxeenbee explică:

Mersi! Asta este! Mersi, mersi, mersi!