| Mysteryossa a întrebat:

Buna,am ascultat zilele astea o melodie insa nu stiu cum se numeste si as vrea sa ma ajutati voi daca puteti.era un remix si va dau si cateva versuri: "every freaking day,and freaking night, I wanna freaking baby..." si nu mai stiu ce urma.iar ca remix era versul "freaking you" care se tot repeta.o canta un baiat big grin

5 răspunsuri:
| efik33 a răspuns:

Jodeci - Freek'N You asa se numeste melodia remixul cauta-l tu happy

| Mysteryossa explică (pentru efik33):

Nu e asta sad. mersi oricum

| efik33 a răspuns (pentru Mysteryossa):

Atunci cred ca asta este http://www.youtube.com/watch?v=W7HfwT68Lvw

| Mysteryossa explică (pentru efik33):

Da...doar ca era alt remix. oricum, il caut eu.multumesc

| DejeuStefania123 a răspuns:

Every, freakin, night, and, day - YouTube aceasta?