| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit ca Lady Gaga este barbat, dar eu nu cred, nu arata deloc ca un barbat. Imi spuneti pliz daca e femeie sau barbat?

Răspuns Câştigător
| colin16 a răspuns:

Asta era numa un zvon prost. Lady Gaga e femeie toata ziua se vede clar. deci cea ce tu vezi vezi bine stai linistita big grin

4 răspunsuri:
| SuperMagicSmile a răspuns:

De fapt,chiar a fost un concert in care ea avea clar,, ceva,, sub fusta, dar s-a dovedit a fis fals.Cred ca motivul pentru. care si-a pus-o acolo singura a fost sa vada daca fanii sunt loiali si nu o parasesc doar pentru. un defect (se zicea ca e hermafrodit).Asa demonstreaza ca talentul este cel mai important

| Damii a răspuns:

Oricat de femeie ar fi Lady Gaga, dupa parerea mea arata ca naiba...

| ASIGURATORUL a răspuns:

E femeie cu siguranta

| Moonster a răspuns:

Nu e barbat, sunt niste vorbe rautaciase, se crede ca e sau ca a fost barbat din cauza ca sustine comuntitatile de gay, lezbi, etc. da Ori cum ea e femeie asa ca sa nu crezi totte minciunile. funda