| anonim_4396 a întrebat:

Am auzit de curand o melodie si sunt destul de sigura ca e cantata de nickelback. Nu stiu cum se numeste dar imi amintesc cum suna. Era ceva cu " away away away away..." sau "the devil itself it came out of me..."Am cautat si am gasit doar Far Away dar nu e. Melodia era mai rapida si mai vesela. Ma puteti ajuta sa o gasesc?

2 răspunsuri:
| Christinna a răspuns:

Nickelback: far away

| TestoasaRoz a răspuns:

Am gasit melodia. Era Into the night- Santana & Chad Kroeger big grin Dar mersi oricum