| RoxX_1956 a întrebat:

Am avzut aseara noua editie a emisiunii "Next Top Model". Pe la mijlocul emisiunii au fost date niste melodii absolut superbe.Incepand de la minutul 19:00 cand incep sa pana la minutul 33:20 cand ajung ele seara la hotel. Dau funda si voturi si multi multi pupici celor care ma ajuta sa le gaseeesc! Va rooog
http://nexttopmodel.a1.ro/video.html

1 răspuns:
| Ovidiu299 a răspuns:

Nu prea cred ca o sa dai fundite la nimeni. Foarte greu se gasesc melodiile de la astfel de emisiuni.