| anonim_4396 a întrebat:

Am downloadat o melodie de pe fisierul meu si am cautat-o peste tot in laptop, dar pur si simplu nu o gasesc si stiu sigur ca am downloadat-o pentru ca am si ascultat-o! Nu stiu unde ar putea fi! Am cautat-o si la descarcari si nici acolo nu e! Stiti cumva unde ar putea fi? Multumesc mult

Răspuns Câştigător
| ÐanLovesPufuleţii a răspuns:

De fapt,dacă ai google chrome te duci la cheiţa aia din stânga ecranului, apeşi click pe ea, apoi dai''Descărcări''te uiţi pe listă până gaseşti numele melodiei şi dai afişare dosar.

2 răspunsuri:
| Annie2498 a răspuns:

Poi intra la Start-Search-Picture, Music, or Video-scrie numele melodiei si da search asteapta pana cauta in toate folderere si daca a gasit`o da`i copy-paste si mut`o intr-un folder unde ti se afla restul melodiilor.

| BlackButterflyT3o a răspuns:

Nu stiu...da nu e bine sa descarci pe fisierul meu...adica eu nu descarc p` ala. Funda?:d