| alinaclaudia_4703 a întrebat:

am nevoie de ajutoru vostru stiu doar versurile astea dintr'o melodie : toata noaptea nu am dormit dorul tau ma chinuit Nu am dormit toata noaptea numai din cauza ta cine o stie plzz e o manea mai veche dar nu stiu cine o canta straight face

3 răspunsuri:
| Andreea_1209 a răspuns:

Aoleu...MANELE x(
sa stii ca exista si alte genuri, nu manelele...defapt maneaua nici macar nu e un gen muzical este ceva (o chestie) care ma zgarie pe creiri (pe mine si majoritatea oamenilor normali)
intelegi?

| DraPraaHaarp a răspuns:

@Andreea te inteleg eu:p si te sustin.chestiile alea nu exprima nimic.

Răspuns utilizator avertizat