| Causanu_Elena-Ramona_1981 a întrebat:

Buna,am nevoie de melodii ceva mai ridmate dar sa aiba obligatoriu si coregrafie,,scuzati termenuul,,obligatoriu,,dar neaparat cu coregrafie,, si nu hin hos sau rez

Răspuns Câştigător
| Causanu_Elena-Ramona_1981 explică (pentru SHINeeTaemin):

Am nevoie de ceva energic, frumos cu 15 fete, dar si acel efect cu mainile in care stau una in spatele celeilalte,, haide te rog

| SHINeeTaemin a răspuns (pentru Causanu_Elena-Ramona_1981):

Nu mai stiu...

| Causanu_Elena-Ramona_1981 explică (pentru SHINeeTaemin):

Spune-mi unde ai cautat sa intru eu

| SHINeeTaemin a răspuns (pentru Causanu_Elena-Ramona_1981):

Astea sunt niste trupe pe care le ascult eu si am dat la dance practice

| SHINeeTaemin a răspuns (pentru SHINeeTaemin):

Multumesc pentru fundita happy

8 răspunsuri:
| Causanu_Elena-Ramona_1981 explică:

Nu hip hop sau rep,, am gresit la intrebare