| Yana a întrebat:

Am nevoie de niste sugestii de melodii care sa mearga puse ca ringtone la o femeie de 60 de ani ( sa se auda destul de tare si sa nu fie de dragoste/inselat/etc). Multumesc anticipat si... fundita daca va ajuta in cautarea melodiilor.

[Yana]

4 răspunsuri:
| Ruxiii a răspuns:

Pune-i ceva clasic, din telefon.Sau o melodie care sa-i placa acelei femei de 60 de ani.

| All3 a răspuns:

Ai 60 de ani si noua nu ne-ai spus?

| AdelinaC a răspuns:

Pai pune melodiile clasice ale telefonului.

| Yana explică:

@ოﻨհﻪεlﻪ : m-ai lamurit "complet". Eu am nevoie de sugestii. 1) In telefon are o singura melodie. 2) Ca sa ii placa o melodie, trebuie sa ii fac sugestii, daca nu te-ai prins.

@AllePityck: Cu siguranta am 60 de ani tongue.

[Yana]