| JustG a întrebat:

Am nevoie de un sfat: Eu de cand eram mica visam sa ajung un fel de Rihanna sau Beyoncé parintii mei nu inteleg asta ei cred ca e doar eu vis care nu poate deveni realitate, dar eu sunt de alta parere.Eu iubesc muzica si am si o voce destul de buna pentru ca am fost la multe grupuri de muzica populara si am fost pusa sa cant solo, mi-am scos piese deoarece cei care ma invatau sa cant iubeau vocea mea.dar dupa o vreme am incetat sa cant nu imi mai placea muzica populara deloc si mi-am cam pierdut vocea inca mai cant bine dar vocea mea trebuie lucrata...dati-mi un sfat va rog. Unde sa ma mai duc?

8 răspunsuri:
| Wøodenpints a răspuns:

Ca să ajungi ca ele, nu-ţi trebuie nici voce, nici să iubeşti muzica.
Cât de bine dai din cur şi ce mărime porţi la sutien? Şi cu câţi oameni eşti dispusă să te culci pentru a scoate următorul hit?

| JustG explică (pentru Wøodenpints):

Nu ca ele neaparat dadeam si eu un exempluhappyAntonia, Inna, Alexandra Stan, Paula Seling...ele sunt bune?

| Wøodenpints a răspuns (pentru JustG):

Taci,te rog.

| JustG explică (pentru Wøodenpints):

Scuza-ma daca nu iti convenea ceva nu trebuia sa imi dai nici-un sfat. Pastreaza-ti parerile pentru tine!

| Wøodenpints a răspuns (pentru JustG):

De ce? N-am dreptul la liberă exprimare?

| JustG explică (pentru Wøodenpints):

Pai ti-am spus ca daca nu iti convine ceva lasa-ma in pace...nu imi spui mie sa tac pe pagina mea!?

| Wøodenpints a răspuns (pentru JustG):

Nu e pagina ta. Este doar o întrebare amărâtă pusă pe un site public, unde oricine are voie să răspundă.

| TheBirdOfTheHermes a răspuns (pentru Wøodenpints):

Deja ești prea bun cu ea...Trebuia să îi spui la ce o așteptă, nu puteai să o lași să se trezească singură cu sula-n gură?