| marialungu a întrebat:

am nevoie un pic de ajutor, am un pic de voce, nu chiar cine stie ce si vreau sa progresez, m-am dus la palatul copiilor si mi-au zis sa imi aleg o melodie, intrebare usoara, dati-mi sugetii de melodii usoare, nu manele sau hip hop, sa nu fie prea grele, daca ar fi in romana ar fi super, am vocea subtire nu groasa mersi

4 răspunsuri:
| dany3la a răspuns:

Andra-Femeia
Adela popescu -Vine o zi
Anda Adam - Ajutor

| Spiin a răspuns:

VH2 - Fiecare zi fara tine happy e foarte Ok melodia.Asta depinde de tine acum daca vrei s-o cantiwinking

| Bello_Ciccio_1996 a răspuns:

Adele-Rolling in the deep
Inna-tu si eu
Astea sunt cele mai cantate pentru probele de ''palatul copiilor''
Multa bafta.:*

| loryy2 a răspuns:

Esti din Craiova?