| Justdoit_7404 a întrebat:

Exista vreun program cu care as putea separa versurile unei melodii de melodia de pe fundal? Daca exista, imi puteti da numele celui mai bun program, FREE? Multumesc.

1 răspuns:
| ema1ih a răspuns:

Windows Movie Maker este pentru separat videoclipuri dar merge si pentru melodii! Daca nu stii sa-l folosesti cauta pe youtube. Am cautat si eu si am gasit pe youtube un videoclip de unde am invatat cum se foloseste. Inainte sa-l descarci poti cauta pe calculator daca nu cumva il ai si nu stii de el.