| Măduuțaa a întrebat:

Am o intrebare la care vreau sa raspundeti cu SERIOZITATE, daca ati auzit de asa ceva.De ce nu va place Justin Bieber? Are voce, este si frumusel...Nu inteleg ce gasiti voi asa de ingrizitor la el.Si de unde stiti voi ca e gay,huh? Spun eu raspunsul si voi sa il comentati : Sunteti gelosi pe el, ca fetele il admira si ca voi nu sunteti la fel de faimosi.Hai sa fim sinceri ca nu-i chiar asa de rau si nu are fata de gay.Am dreptate? Mie nu mi se pare corect lucrurile spuse de el.Si e si el om, nu isi bate joc de voi deci ar fi normal sa nu va bateti nici voi joc de el dar nu ati auzit de scrupule.Corect?

13 răspunsuri:
| Vans a răspuns:

Eu nu-s geloasa pe ellaughing
Pentru mine nu e important ca vocalistul sa fie frumos, trebuie sa aiba voce.O voce buna, nu ca a lui Bieber.
Eu nu-mi bat joc de el, imi spun parerea.

| Thunderstruck a răspuns:

Daca si asta are voce...Mai lasa-ma naibii. Uite aici voce : http://www.youtube.com/watch?v=Jw67-SaUA5I

| CautNume a răspuns:

Pentru ca el canta niste porcari comerciale de doi bani.Nu-mi pasa daca-i gay sau nu.De ce as fi geloasa pe el straight face?

| RockNbeer a răspuns:

1)Are voce?
Intr-adevar, are voce..de tot rahatul.
Imi este de ajuns sa dau un search pe yotube, si sa gasesc o gramada de artisti sau simple persoane care incarca video clipuri, cu o voce de 1.000.000.000 de ori mai buna decat a acelui rahat de doi bani
2)este frumusel?
ce legatura are asta cu muzica.
nu imi pasa daca este gay sau nu, tot arata ca unul.
Ce gasesc asa de ingrozitor la el?
Cel mai ingrozitor lucru pe care il gasesc la el si la ceilalti "artisti" de teapa lui este ca nu au nici o legatura cu muzica, dar se dau drept artisti.
Gelozie..sunt gelos,pe Ronni James Dio pe Dave Mustaine pe Lemmy Killmister pe Jimmy Page pe Ritchie Blackmore pe Joe Satriani pe James Hetfield si pe multi alti,dar in acelasi timp imi si plac acesti artisti, pentru ca nu vad cum as putea sa fiu gelos pe cineva fara sa imi placa acea persoana, cum de altfel nu am cum sa fiu gelos pe biber pentru ca nu imi place.
Nici mie nu mi se par corecte, cum ca ar fi frumusel sau ca are voce.
Si nici nu are cum sa isi bata joc de mine, nu are nici un motiv, cum de altfel eu am. poluarea fonica fiind una dintre ele.

| Parazit93 a răspuns:

Pentru ca este un homosexual epileptic big grin

| gabrielaeu a răspuns:

Sa fiu geloasa?
Nu, cum sa fiu asa daca nu am motiv.
Parerea mea este ca nu canta bine, adica nu are voce foarte frumoasa.mie nu imi place.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur ca suntem gelosi pe el...de ce n-am fi? Cine nu si-ar dori sa aiba fata de gay si voce de fetita + o multime de admiratoare de 13-14 ani?
Eram sarcastica ...Acum, serios vorbind, fiecare are dreptul sa-si spuna parerea. Daca nu ne place muzica lui nu inseamna ca suntem gelosi sau mai stiu eu cum...pur si simplu nu ne place. Ce face el nu se numeste muzica buna, asa cum zic unii. Este ceva banal, lipsit de originalitate. In ziua de azi, toata lumea compune cantece de genul asta si le considera mari hituri. Crezi ca peste cativa ani o sa-si mai aminteasca cineva de melodiile lui? In niciun caz! Vor aparea alte tampenii comerciale.
P.S. Esti persoana cu numarul N-spe care pune aceasta intrebare, credeam ca pana acum v-ati lamurit cum sta treaba cu Bieber :-l

| Indestructible a răspuns:

Fu.ck Justin Bieber!

| wforweirdo a răspuns:

Nu e "frumuşel". E urât. Asta oricum nu contează, chiar nu-mi pasă cum arată un artist, importantă e muzica, dar Justin Bieber o dă în penibil.
Să fiu geloasă pe el? Niciodată. Cine şi-ar dori să fie atât de faimos ca el, să nu poţi merge liniştit nici măcar să te pişi? Eu cu siguranţă nu. Cine şi-ar dori să aibă fani de 10-14 ani, în timp ce persoanele care chiar ştiu cu ce se mănâncă muzica(aici vorbesc de alţi artişti), îşi bat joc de el? Nu ţi se pare puţin dubios cum niciun adult întreg la cap nu îl suportă, dar copiii care habar nu au ce e aia muzică, îl venerează? Nu e puţin ciudat?
Şi ce mă scoate pe mine din sărite e că se crede nu ştiu ce artist super tare, dacă îmi amintesc eu bine a comentat ceva de The Beatles, sau aşa ceva. Muzica lui e un mare căcat, versuri de căcat, voce de căcat, tot ce ţine de Bieber e de căcat. Mai sunt un milion de artişti ca el, adică buni de nimic, doar că ăsta a avut "norocul" de a se face cunoscut, în timp ce foarte multe persoane care chiar au talent, se chinuie să compună, învaţă ani de zile să cânte la un instrument muzical, nu ajung nicăieri, pentru că majoritatea ascultă muzică d-asta de căcat, uşor de "înţeles". Şobolanul ăsta spune de trei ori "baby" şi gata piesa.
Mă rog, chiar mi se rupe de el şi de fanii lui, am alte lucruri de făcut, chiar nu merită să îţi pierzi timpul discutând despre asemenea specimene. Am zburat.

| Măduuțaa explică:

Tu esti un cretin, prostule happy.Tu esti prost ca noaptea si nu ai dreptul sa ma insulti.Ai dat un raspuns de tot....Ca sa nu zic o prostie.Asta e gelozie.Nu doar fetele de 10 ani il plac, du-te tu dracului si scuteste-ma.

| Iulia_7157 a răspuns:

El s-a numit Kurt Cobain al vremurilor noastre...aceasta chiar a fost culmea

| andreyutzsa97 a răspuns:

Eu il ador. Daca ar trebui sa il descriu intr-un cuvant acela ar fi PERFECT.Acum serios e superb si are melodii dragute mai ales boyfriend.Si eu inainte il uram ingrozitor, dar acum as putea spune ca sunt moarta dupa el:*

| bossuu31 a răspuns:

Mie imi place mult foarte foarte foarte mult de Justin laughing ha ha ha ce imi plac glumele mele ha ha ha.Nam nimic cu baiatu doar ca n-are voce, e fitos, e prost, si mai e si GAY dar in rest e OK.laughing hai ca mam distrat cu voilaughing