| Xlove64 a întrebat:

Buna happy
Am o intrebare mai ciudata big grin
mi-a zis cineva ca daca asculti in exces muzica DnB anumite sunete mai ciudate...iti afecteaza neuronii straight face
E adevarat?
DAu funda pentru cel mai bun raspuns happy

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Nu e adevarat, dar e rau sa asculti muzica cu castile mai mult de 3 ore.

| Username404Error a răspuns:

Nu neuroni ci daca ascultimuzica la castio in exces iti afecteaza auzul deoarece timpanul e ca un elastic iar el in timp ce asculti muzica se largeste de nu se mai opreste si ramai surd.

| Ionela_5966 a răspuns:

Nu este adevarat, Muzica chiar te relaxeaza, insa cu castile e mai periculos. Evita sa asculti prea mult in casti, deoarece cu timpul o sa-ti apara anumitee sunete in urechii.

Funditaa?>^

Răspuns utilizator avertizat
| alyx a răspuns:

Manele daca asculti iti afecteaza neuronii, si t-i micsoreaza.