| MicheilaMicheluzta a întrebat:

Am o intrebare.Sunt din Craiova si vreau un viitor in industria muzicala.Ce as putea sa fac, in afara de a scrie melodii... Look nou, cine ar putea sa mi le promoveze?
Orice...
Funta + Vot

1 răspuns:
| gabita89roxi a răspuns:

Pai poti sa te duci la compozitori si sa le cumperi melodiile care tie iti plac, le poate promovao casa de discur adica faci diferite sidiuri si le vinzi dupa care daca ajungi in top poti sa le promovezi mai usor sau sa le pui pe youtube.