| Danyela24 a întrebat:

Am o problema...Nu stiu daca am voce si nu stiu cum sa aflu.Imi puteti spune vreo solutie de a afla? Nu vreau sa fie un raspuns de genul"mergi la o persoana care stie sum ar fi profesorul de muzica" pentru ca nu vreau sa fac "ceva" din muzica ci doar asa ca sa stiu si eu. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| Amy240 a răspuns:

Pai asculta o melodie si incearca sa o canti. Daca te asculti si ti se pare ca ai ritm si ca sune aproape la fel inseamna ca ai voce happy trimite-mi un link daca vrei cu tine cantand si iti zic eu happy

11 răspunsuri:
| ZambesteCuNoi a răspuns:

Mie asta imi place: "Deep Side - Booty Music"

| Giurgi_Diana_2000 a răspuns:

Ai putea sa convingi cea mai buna prietena sa-ti spuna adevarul

| rosesblack a răspuns:

Poti intra aici: http://www.karaokeparty.com/ si sa iti faci cont si trebuie sa iti alegi tu o melodie care iti place (in engleza) si iti arata acolo punctajul... sper ca am fost de ajutor :*

| rosesblack a răspuns:

Poti sa intri aici http://www.karaokeparty.com/ si sa iti faci cont si sa cauti o melodie care iti place(in engleza) si iti va arata acolo punctajul... sper ca am fost de ajutor :*

| Danyela24 explică (pentru rosesblack):

Trebuie sa platesti ca sa te inregistrezi?

| rosesblack a răspuns (pentru Danyela24):

Nu trebuie sa platesti, doar trebuie sa iti faci cont

| rosesblack a răspuns:

Poti sa intri aici http://www.karaokeparty.com/ si sa iti faci cont si sa dai pe o melodie preferata(in engleza) si iti va arata la sfarsit punctajul... sper ca am fost de ajutor! :*:*

| Danyela24 explică (pentru rosesblack):

Si imi trebuie microfon ca sa pot sa cant si eu nu am.

| catatutz a răspuns:

Ai putea sa te inregistreti in timp ce canti si apoi sa asculti, sau sa ii dai inregistrarea unei prietene mai bune care sa iti zica sincer cum ii se pare inregistrarea. dar sa nu ii zic ca ai cantat tu. happy

| nadia_1767 a răspuns:

Inregistreaza-te cu telefonul happy

| Danyela24 explică (pentru nadia_1767):

Problema e ca telefonul nu inregistreaza vocea cum e ea de fapt. happy