| Kennysa a întrebat:

Buna am si eu 3 intrebari, dau voturi si fundaaa1. Ce parere aveti despre Miley Cyrus, Justin Bieber, Taylor Swift? De ce?
2.Credeti ca Justin Bieber s-ar potrivi ca si cuplu cu Miley Cyrus? De ce?
3.Care sunt melodiile voastre preferate de la Miley, Justin si Taylor? De ce?
Va rog sa va justificati raspunsurile, va multumesc!

Răspuns Câştigător
| NoMusicNoLife28 a răspuns:

Buna.
1.Sunt persoane talentate care, in ochii unora sunt persoane perfecte (desi nu sunt) si ii idolatrizeaza (poate prea mult)...
P.S.-daca nu erau talentati, nu intrau in showbiz

2.Nu stiu, asta doar ei pot decide.Viata personala ale vedetelor nu ma intereseaza.

3.Miley - Liberty Walk, Who owns my heart, My heart beats for love.
Justin Bieber - Next 2 you(feat Chris Brown)
Taylor Swift - Haunted, Innocent
Imi plac pentru ca...imi plac.
happy

6 răspunsuri:
| Dumnezău a răspuns:

1.I-as spanzura de grinda pe toti trei.De ce? Canta oribil,sunt promovati in prostie, cand cantecele lor sunt absolut praf, mai ales primii doi.
2.Da,ca sa se drogheze unul pe altul si sa moara sa scapam de ei.
3.Niciuna
4.Pace!

| Sconcsiş a răspuns:

1. curvă
poponar
vacă care crede că are voce

2. da, s-ar potrivi. Să justific? Amândoi sunt nişte handilăi şi amândoi ar merita spânzuraţi

3. straight face

| GreuMaiEsteSaGasestiUnNumeOriginal a răspuns:

1.Lesbi,gay,lesbi.De'aia.
2.Da.De ce? Fiindca amandoi sug.
3.Nu am.De ce? De mere.
Pace fato.

| VannEe a răspuns:

1. Nu sunt cantareti
2.Da,amandoi sunt placuti de fetele sub 10 ani
3.Au melodii?

| delakpanlaa a răspuns:

1.Miley Cyrus e o drogata ( la propriu)
2. Intreaba pe aproape oricine de pe TPU de Gaystin Biberon si o sa-ti zica o injuratura
3. Cu Taylor Swift n-am nimic, dar nu ascult melodiile ei.
(da-mi cate stupiduri vrei)

| PriliBlueBlood a răspuns:

Ok.pai... miley este o drogata, justin este un copilaros cu par frumos(restul urat)taylor swift este suuuper draguta canta suuuper bine si imi plk mult
2.eu una nu crd dar cine stie?
3.o urasc pe miley, de la justin pot spune ca sg care imi plk este love me pentru ca restul` le canta oribil si de la taylor swift imi plk tate dar krd ca cel mai mult imi plk teardrops on my guitar, our song si love story
parerea ta care este?