| oananatasha a întrebat:

am si eu o intrebare: am descarcat azi programul de inregistrare voce KaraFun dar nu stiu ce trebuie sa fac sa pot sa-mi inregistrz vocea mea pe fundalul melodiei deci fara vocea cataretei. Cine stie? help me!

2 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Nu poti scoate vocea definitiv de pe nici o melodie! Cauta pe google negative la melodii (alea nu au voce, sunt instrumentale) si peste acelea poti sa canti tu ...sa te inregistrezi cu KaraFun!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nasol...
este exact cum ai amesteca tuica si vin intr-o galeata si dupa aia iti dai seama ca de fapt vrei tuica inapoi. Nu se mai poate separa tuica, asa este si cu vocea, nu se mai poate poate scoate din melodie dupa ce s-a compresat. exista doar programe care atenueaza un pic frecventele de voce dar se pier si celellalte din partea muzicala...
bafta!
Formatia ANTREN