| shakira a întrebat:

am si eu o intrebare legata de muzica: cum vi se pare urmatoarea melodie: ana maria-ochii tai, dar versurile cum vi se par? pareri sincere vreau si cat mai multe, cel care imi raspunde kel mai frumos si ma impresioneaza primeste o funda mare...si era sa uit:intrebarea este adresata baietilor...deci baieti cat mai multe pareri :*

Răspuns Câştigător
| Petronela a răspuns:

Buna! Sunt fata dar raspund si eu:d.Melodia e frumoasa la fel ca si versurile.

2 răspunsuri:
| shakira explică:

Mda...baieti raspundeti si voi va ia numai 5 minute cu aproximatie...chiar vreau sa stiu care e parerea voastra

| shakira explică:

Ok...intrebarea este adresata si fetelor...chiar dau fundita pentru kel mai frumoas komentariu