| 2NE1cl a întrebat:

Am si eu o intrebare pentru fani kpop : dupa parerea voastra cine este mai bun 2ne1 sau snsd? big bang sau super junior?

Răspuns Câştigător
| SooRa a răspuns:

Dintre 2NE1 si SNSD? Aleg 2ne1, imi place mai mult stilul lor.Nici SNSD nu sunt rele, dar aleg 2ne1.BIGBANG vs SUJU? Aleg Bigbang, fiind un VIP ii consider cei mai buni.
Stilurile muzicale ale celor de la SM si YG sunt foarte diferite.Parerea mea. O seara buna!~
P.S.: Ciudat, TPU nu mi-a publicat raspunsul din prima completthinking

4 răspunsuri:
| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Girls' Generation.

| Frau a răspuns:

Dintre 2nei si SNSD aleg 2ne1, imi place mult stilul lor, iar dintre BB si SuJu mi-e destul de greu sa aleg deoarece sunt 2 trupe care-mi plac la fel de mult happy

| SooRa a răspuns:

Huh! Insfarsit cineva care asculta kpop!

| SooRa a răspuns (pentru SooRa):

Dintre 2NE1 si SNSD? Aleg 2ne1, imi place mai mult stilul lor.Nici SNSD nu sunt rele, dar aleg 2ne1.BIGBANG vs SUJU? Aleg Bigbang, fiind un VIP ii consider cei mai buni.
Stilurile muzicale ale celor de la SM si YG sunt foarte diferite.Parerea mea. O seara buna!~
P.S.: Ciudat, TPU nu mi-a publicat raspunsul din prima completthinking

| kidutzaDara a răspuns:

Dintre 2ne1 si snsd, aleg 2ne1, deoarece imi place mult stilul lor.Nici snds nu sunt rele doar ca nu-mi atreag atentia cu melodiile lor.Iar dintre big bang si super junior, nu pot alege.Ambele imi plac.dar sa zicem ca big bang au cateva bile albe fata de super junior.
P.S.Ma bucur sa mai vad cateva persoane care asculta K-pop. big grin big grin big grin