| dعα a întrebat:

As avea si eu o intrebare:Cine mai stie ce se mai intampla cu Selena?

Răspuns Câştigător
| Michaela89 a răspuns:

Buna! Justin Bieber a trait momente intense de euforie cand a primit trofeul Top New Artist la premiile Billboard Music Awards 2011.

Starul canadian a fost felicitat printr-un sarut de Selena Gomez chiar in secunda in care s-a anuntat numele sau castigator si a fost chemat pe scena sa-si primeasca premiul.

Cantaretul in varsta de 17 ani a primit in total sapte distinctii in cadrul ceremoniei.

Inainte de show-ul live, Justin avea deja in palmares titlurile de Top Social Artist, Top Streaming Artist, Top Pop Album si Top Streaming Song, iar in timpul spectacolului a mai primit trofeele Digital Artist Of The Year, Top New Artist si Fan Favorite Award.

Dupa ce s-a incheiat ceremonia, Justin si-a facut putin timp pentru a raspunde intrebarilor din partea presei, desi emotiile il coplesisera in mod vizibil dupa atatea victorii.

Intrebat daca cel mai important premiu pentru el a fost sarutul Selenei Gomez, Bieber a raspuns scurt:

`Este incredibila`.

Urmatorul album de studio al Selenei Gomez nu se mai numeste `Otherside`, ci `When The Sun Goes Down`.

Materialul discografic realizat in colaborare cu The Scene are si o noua coperta, in care Selena arata minunat cu un accesoriu din perle purtat pe cap si lipgloss roz stralucitor.

In plus, artista apare cu o peruca bruneta in forma de bob, odihnindu-se ganditoare pe tronul ei.

`Voiam sa fiu prima care va arata coperta viitorului meu album #WhentheSunGoesDown ce va aparea pe 28 iunie`, a scris Selena pe Twitter.
Astea ar fi mai noi.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat