| Agnesia a întrebat:

Aş dori să-mi daţi un sfat bun! Am 10 ani. În anul viitor voi participa la concursul "Ring-Star". Acolo au spus să-mi aleg un cântec pe vârsta mea. Ce cântec îmi recomandaţi?

Răspuns Câştigător
| Kamelia69 a răspuns:

Aura - In gradina copilariei
pote ceva dea cleopatrei stratan?

4 răspunsuri:
| XxLauraVaZambestexX a răspuns:

Pai poate ceva de la Cleopatra Stratan, sau era o melodie care se numea muzica e viata mea. sper ca te-am ajutat.winking

| Agnesia explică (pentru AncutsaAlexutsa):

Uite, cantecul acesta este preferatul meu. Il am si in telefonul mobil, dar daca as avea vreo 17-18 ani las canta. Dar asa eu am numai 11 ani. Sorry!