| catalinutzza1999 a întrebat:

As dori sa stiu ce parere aveti despre Justin Bieber si care e cea mai buna melodie a lui.Cine gicheste...

Răspuns Câştigător
| SoNevable a răspuns:

Este un cantaret bun si mie imi place cel mai mult melodia Eenie Meenie dar nu stiu care e cea mai buna
tu care crezi ca este?

9 răspunsuri:
| LastChance a răspuns:

Imi vine sa vomit la cate intrebari cu Justin Bieber am vazut azi!

| EnterSandman a răspuns:

Oare voi nu va plictisiti sa tot puneti aceleas intrebari?straight face

| LoL a răspuns:

Desi nu mi prea place justin bieber cred ca cea mai buna melodie a lui este somebody to love http://youtu.be/OtCQYYS0w8Q

Răspuns utilizator avertizat
| mirelwshha a răspuns:

Eu cred ca cea mai buna melodie este cea care l-a facut celebru, si anume "Baby"...big grin

| SoNevable a răspuns:

Mshappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai pus o intrebare fara raspuns, pai a spune "Justin Bieber" e echivalent cu a spune "muzica proasta".
Cu drag, Jelli.

| Daisylutza a răspuns:

Cred ca este un cantaret extraordinar si toate melodiile lui sunt perfecte...:*

| tzupy_1014 a răspuns:

Nu prea ma dau in vant dupa juntin bieber, dar cel mai mult mi-a placut melodia "Baby"