| Narcy55 a întrebat:

as dori sa stiu cum vi se pare una din piesele mele, e adevarat ca e in stil pop si cam putina lume asculta asa ceva, pentru ca mai nou se cauta muzica comerciala.Am nevoie de mai multe viewri pe youtube.are cineva idee ce ar treebuii sa fac pentru a le obtine? pentru cel mai bun raspuns dau >funda: piesa o gasiti la urmatorul link:

http://www.youtube.com/watch?v=X1ru1rU9xM4

Răspuns Câştigător
| CoolGirlMary a răspuns:

Super melodie am asculatat-o!(pls funda)Multi din lume asculta muzica pop nu-ti face grija

1 răspuns:
| Narcy55 explică:

Jennywooz stii cum rezolv cealalta problema?:d