| Blackpearl92 a întrebat:

As dori si eu sa aflu si eu ultimile melodii(nu neaparat romanesti, dar fara manele si rock) multumesc

Răspuns Câştigător
| IMC90 a răspuns:

Joe cocker - Unchain My Heart (incearc-o pe asta, desi are o tenta rock nu se poate sa nu-ti placahee hee )

eu cred ca nu cunosti prea bine genul rock, rock nu inseamna doar metale sau zdranganele d-astea pentru adolescentii U17

petshop boys - suburbia
alphaville - big in japan
modern talkin - you're my heart you're my soul
a-ha - take on me

si mai noi:

lili alen - not fair
shakira - rabiosa
(aici trebuie facuta selectia cu atentie, intrucat majoritatea melodiile noi sunt niste porcarii din punctul meu de vedere sad ) la noi la romani, e chiar mai trist...

| Blackpearl92 explică (pentru IMC90):

Mersi mult IMC90. nu este vorba ca nu imi place rock-ul, chiar ascult. am pc-ul full de muzica! dar vreau muzica mai noua, straina in general... inca o data multumesc big grin :*

| IMC90 a răspuns (pentru Blackpearl92):

Incearca si maroon 5 ft cristina aguilera moves like jagger happy