| Messyhair a întrebat:

As vrea s ava arat un filmulet si sa-mi spuneti c eparere aveti despre el. Mie mi-a placut.
http://www.youtube.com/watch?v=om0sUBmPJHk&feature=chann el

Deci?

6 răspunsuri:
| geoox550 a răspuns:

Mare dreptatewinking

cand mai faci unu?big grin
iti dau o idee: sa faci unu cum vedetele din Romania copiaza vedetele internationale( la vestimentatie)happy

P. S : foarte tareeeeeeee

| mihaelabr a răspuns:

Deci e ft adevarat filmuletul! dupa cum bine ai observat messyhair muzica romaneasca sucks... asta e si nu prea avem ce face. nu ii suport pe cei prezentati in filmulet ( costi costita respectiv ina bubulina )mersi ca ai dat acest filmulet e super tare!

| Sally06 a răspuns:

Interesant...

| AleXxXandra a răspuns:

Si mie.are dreptate!

| ale97ioa a răspuns:

Super tare si super adevarat ce cred vedetele astea romane ca asta stau toata ziua vedetele americane cu ochi in TV sa le copieze fiecare miscare

| Anonim_3257 a răspuns:

Coolwinking