| alexa_4912 a întrebat:

As vrea sa aflu ce parere aveti despre Hannah Montana-Miley Cyrus. Ati vrea sa vina in Romania?

Răspuns Câştigător
| lauryndacool a răspuns:

Da de fapt imi place foarte mult de miley cyrus sau hannah montana tot aia e

46 răspunsuri:
| Bishop a răspuns:

Nu prea-nu imi place Miley Cyrus.
@ AndrusKanu, te ajut laughing, pana atunci sa srangem mebrii grupului, dar ce vrea sa insemne "R. I. P hanna montana"?

| Bishop a răspuns:

Aaaaaaaa, ok, atunci de acum, R. I. P. Hanna Montana rolling on the floor

cami
| cami a răspuns:

@AndrusKanu-le da` ce-ti veni mah? buna aia cu RIP rolling on the floor.
In opinia meahee hee, Hannah Montana-Miley Cyrus [alias] nu este decat o simpla tipa care a bombardat mintiile copiilor cu varste cup intre 4 si 9 ani. altceva mai vrei? Nu, nu as vrea. [nici pe RBD nu le-am suferit]

cami
| cami a răspuns:

Stiu..stiu. Aveam si eu colege de-astea disperate laughing

| Ellena a răspuns:

Offff~x(...de la un timp sunt prea frecvente intrebarile despre Hannah Montana-Miley Cyrus...

| YepIsSuspended a răspuns:

Dupa ce ca este cea mai boghata adolescenta, mai are si siteul acela pentru. fani in care trebuie sa dai ogramada de bani pentru. a intra. Aveti dreptate, daca Miley vine in Romania R. I. P Miley si nu in sensul bun.

P. S:Inainte era vedeta mea preferata

| bubukid a răspuns:

Ma da ati inebunit toti cu asta./?
oricum e cea mai bogata adolescenta din lume... tasu a fost cineva la vremea lui

| FearNoEvil a răspuns:

Iar Miley Cyrus? crying

| AndrusKanu a răspuns:

Da, eu aş vrea să vină! Dar păcat că nu o să mai plece... întreagă... devil

| AndrusKanu a răspuns:

Dacă o să mă întâlnesc cu hanna montana, o să fie întrebări de genul: "R. I. P hanna montana" rolling on the floor

| AndrusKanu a răspuns:

@cami ştii cât te ador? big grin
Mă dispera sorumea cu RBD acum 2 ani, făceam spume când se uita toată ziua la TV în direct şi în reluare şi asculta numai RBD... straight face

| AndrusKanu a răspuns:

În engleză se spune Rest in Peace, dar RIP e de fapt în latină şi înseamnă Requiescat in Pace (odihnească-se în pace). happy

| denisa_4116 a răspuns:

Da nu te gandesti esti putin cam...copilorasa,cu intrebari cu genu acesta nu o sa vin logic!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma enerveaza Hannah Montana, ma enerveaza Tokio Hotel, ma enerveaza RBD, ma enerveaza US5...ma enerveaza "muzica" proasta in general.Nu,nu vreau sa vina si sper sa nici nu vina in veci

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Figuranta aia? no merci... wake up people!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am o parere foarte buna despre Hanna sau Miley.Si as vrea sa vina in Romania.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie una imi plac melodiile ei! deci da as vrea sa vina in romania!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ddaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asi vrea sa vina pentru fani. eu nu sunt o fana dar o respect pentru puterea ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este foarte tare hanah montana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as vrea cu mare drag sa vina, o iubesc si cred ca nu numai eu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna am o parere foarte buna despre Hannah Montana. I love you. Da as vrea sa vina in Romania.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am auzit ca o sa vina. Sper sa vina si sa-si faca o parere foarte buna despre romania si fanii ei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca vreau.imi place de ea mult si cum canta si cum se imbraca. daca as intalni-o mai intai lesin apoi vorbesc.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ma enerveaza Hannah Montana

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Este o tanara foarte frumoasa si desteapta! si da desigur as vrea sa vina si in romania dar la bacau cred eu cel mai frumos oras

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O ador pe hanna imi doresc sa vina
in romania o iubesc numai am cuvinte