| alexa_4912 a întrebat:

As vrea sa aflu ce parere aveti despre Hannah Montana-Miley Cyrus. Ati vrea sa vina in Romania?

Răspuns Câştigător
| lauryndacool a răspuns:

Da de fapt imi place foarte mult de miley cyrus sau hannah montana tot aia e

46 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da foarte mult o ador am postere si diferite imagini

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Normal ca as vrea sa vina in romania de fapt as vrea sa o intalnesc si sa vorbesc cu ea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna hana motana esti tare

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai eu sunt miley cyrus imi pare bine de cunostinta alexa vreau sa-ti dau id meu de mess dar cil dau e sorina_hannah10 pe acesta ntru eu eu nu o sa mai intru pe saitul asata dr sal bagi in memorie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hannah montana in sus hannah montana in jos...pe toate gardurile hannah montana...straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Desigur ca vreau ca Miley sa vina in Romania.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa vina in romania si sa dea un concert fara sa ceara bani pentru bilete ca macar atata sa faca pentru romania si pentru cei lanti copiii care sunt fanii ai ei si poate o sa faca lumea si copiii veseli deci atat vreau si imi doresc sa faca
Cinei de arcord cu vorbele mele?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da as vrea sa vina in tara. O iubesc si e cea mai tare.Ar fi visul meu sa vina in Romania.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Glumesti nu normal ca as vrea, ar fi cea mai populara fata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ca s a o

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daaaaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O parere buna intr-un fel. daaa

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mise pare o parere minunata pentru ca sunt din Romania

| kovacsalex1995 a răspuns:

As sa vina Miley Cyrus sa vina in romana ca imi place tare mult melodiile ei dar mi-a venit asa intr-o zi sa vb cu ea can a fost pe messenger si am intrebat-o daca vine in Romania si a spus ca nici nu a auzit de romana daca vrei sa vb si tu cu ea id-ul princessmiley_101 sau c_myley@rocketmail.com si chiar am vazut-o si la web

| mileyreginapopului a răspuns:

As dori din tot sufletul sa vina si chiar va veni!