| anonim_4396 a întrebat:

As vrea sa invat sa fac instrumenale trap in Fl Studio, ma poate ajuta careva dintre voi cei care stiti sa faceti, spunandu-mi cu ce ati inceput sa invatati si unde ati gasit acele informatii?

1 răspuns:
| viavo a răspuns:

Salut! Pe Youtube sunt multe tutoriale foarte explicite. Eu am inceput de la 0 problema este ca am cam chiulit de la ora de muzica, dar chiar si asa am reusit sa fac cateva negative. Stii sa folosesti canalele si efectele?