| hazza4ever a întrebat:

As vrea sa stiu cand se va desfasura MTV Music Awards 2011 anul aceste? Am inteles ca prin Noiembrie, dar nu stiu data. Daca puteti sa-mi spuneti data; luna; ora v-as fi recunoscatoare. Daca nu stiti tot, dati-mi macar un raspuns, va rog! Multumesc! big grinbig grinbig grin

1 răspuns:
| MihaelaSiEu a răspuns:

Buna!
Din pacate nu am aflat si ora, dar uite ce am aflat:MTV Video Music Awards 2011 va avea loc pe 28 august. Pot sa-ti spun unde se va desfasura: la Nokia Theatre.Mai multe poti sa gasesti pe wikipedia("The 2011 MTV Video Music Awards will take place on August 28")
Poti sa intri aici: http://en.wikipedia.org/wiki/MTV_Video_Music_Award