| agojira14 a întrebat:

...As vrea sa stiu daca exista reviste de muzica rock disponibile la chioscuri.

4 răspunsuri:
| NoNameo a răspuns:

Era maximum rock magazine, poti gasi revistele pe net (parca pana in 2008 au fost) si iti da si diverse cd-uri/albume si sunt ieftine.

| J0B0MAT a răspuns:

Nu cred.Sunt reviste in care se vorbeste de anumite trupe rock, dar speciale numai pentru muzica rock nu am auzit pana acum.Dar mergi si vezi la fata locului cel mai bine.

| Coquinexta a răspuns:

Reviste rock? ceva nu e in regula cu tine. nu cumperi coolgirl, bravo, hustler sau playboy?

| VampireHeart312 a răspuns:

Si eu mi-as dori asa ceva, dar din pacate nu prea cred ca sunt. Acum depinde si de orasul in care esti. Daca nu... poti da comanda de pe net.winking