| Ỷηηєs a întrebat:

Buna!batting eyelashes...As vrea sa stiu daca va place muzica rock si dc?batting eyelashes:X.
Mie imi place foarte mult Evanescene sau Tokyo Hotel:X:X:X... Voua?

10 răspunsuri:
| TeoPT a răspuns:

Evanescence mai merge (deși nu prea, dar mă rog, hai să zicem că merge)
Tokio Hotel nu sunt rock, sunt maimuțe, cocalari, ce vrei tu.

Uite top 10 formații la mine
1. Breaking Benjamin
2. Disturbed
3. Metallica
4. Three Days Grace
5. Nickelback
6. Bon Jovi
7. Black Sabbath
8. Green Day
9. AC/DC
10. Papa Roach
Îmi mai plac și Nightwish, Skillet, Limp Bizkit, Slipknot. Și mai vechi - Led Zeppelin, The Rolling Stones, Queen, Guns N Roses etc. Sunt o grămadă.
Baftă

Răspuns utilizator avertizat
| SongsoftheSabbathSacrifice a răspuns:

Tokyo hotel nu sunt rockeri adevarati,sunt niste poseri happy Mie imi place rockul de ceva timp,si nu mai ascult nimic altcevabig grin ma regasesc in el, suna atat de bine, e pur si simplu grozav XD

| Gabitza a răspuns:

Buna! Imi place muzica rock, dar acel rock ce suna frumos pentru ureche si pot intelege ceva din mesajul transmis! Nu ascult toate trupele de "rock-eri" noi aparuti pe piata muzicala. E doar o prostie de muzica ce fac ei! Dar, gusturile nu se discuta! Sincer, eu nu ascult Tokio Hotel. Sunt mult prea exagerati din mai multe puncte de vedere! Dar, daca tu asculti, asta nu inseamna ca trebuie sa te discriminez, asa cum fac altii! Sunt persoane ce zic"Daca nu asculti muzica rock, nu-mi poti fi prieten". Este doar o aberatie! Si se pierde sensul cuvantului prieten. Pana la urma nu ai un prieten doar pentru ca asculta genul de muzica pe care il asculti si tu! Dar, asta este alta discutie! happy Evanescence ascult! Mi se pare ca are o super voce!winking Poti sa asculti HOOBASTANK sau 3DOORS DOWN sau FABER DRIVE! Canta chiar ok din punctul meu de vedere!

| Ỷηηєs explică:

Multumesc Adrian!:*

O sa tin cont de ce mi-ai spusbatting eyelashes

| Ỷηηєs explică:

3doors down imi plac mult! Dar nu pot sa spun ca ascult toatele melodiile.Ascult gen:Away From The Sun sau Be Like Thatbatting eyelasheslove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Si eu ascult muzica rock si imi place mult de tot aceleasi trupe. Trupele astea canta super tare!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da imi place, chiar trebuie sa dau explicatii? Pai ia pune tu o melodie de la radio si una rock si gaseste asemanarile, dar deosebirile?
Tokyo Hotel nu prea se poate numi rock adevarat, pentru mine e ceva intre pop si punk.
Evanescence...ce sa spun, tipa are o voce exceptionala, dar versurile scartaie.
Ce imi place mie? Oh. As zice dar ocup pagina si nu sunt adepta comentariilor luuungi.
Bafta.

| Andreea_2852 a răspuns:

Da, si mie imi place rockul. Trupele mele preferate sunt :
Brokencyde
Evanescene
Ac\Dc
Guns'n'roses
Sonata Arctica

| debogirl a răspuns:

Buna...si eu ascult rock, pai imi plc pentru ca e muzica adevarata, iar versurile au sens, nu ca toate tampeniile de muzicahappy