| kik a întrebat:

Buna as vrea sa stiu si eu cum se numeste melodia din reclama de la orange era ceva de genu cand canta ceva cam"every bary...skunk fu!" as vrea melodia si linkul de download

acord funda+vot (L) puppy dog eyes :*

multumesc anticipat celor care vor sa ma ajute big grin tongue

Răspuns Câştigător
| oAlin a răspuns:

Buna, melodia originala este cantata de Carl Douglas - Kung Fu Fighting...:P in reclama am observat ca este si o voce feminina, probabil e ceva facut la comanda sau cantata de altcineva dupa cea originala:P... Oricum sper ca te-am ajutat aici este linkul melodiei
http://www.youtube.com/watch?v=jhUkGIsKvn0
nu ti-am dat link pentru download deoarece imi apare treaba cu pirateria:P...dar poti da un search pe google si sigur vei gasi sa o descarci. Spor :P