| DuzziDi a întrebat:

As vrea sa va intreb ceva...Stiti ceva melodii, adica negative care s-au potrivi pentru un filmulet in memoria cuiva care a murit? As vrea doar asa negativul, adica instrumentalul, fara versuri. Vreau link-uri daca se poate.

6 răspunsuri:
| Brotacelu a răspuns:

Pai in principiu merge orice melodie de la budha bar!

| AlexT94 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=oBIHF2LZWR4
Asta e instrumental
S-ar potrivi si melodia asta, dar nu am gasit instrumental. Dar chiar se potriveste pentru astfel de clipuri.
http://www.youtube.com/......ttp?/watch

| Marijuana187 a răspuns:

Nane - Prea tarziu...in memoria lui Stelian!
Arssura - Sfarsit de drum! Cauta-le pe youtube! se potrivesc perfect!

| bloodlover66 a răspuns:

In general budha bar ar fi ok. Dar melodia trebuie aleasa in functie de placerile persoanei decedate, daca era mai invarsta incearca dunarea albastra. Asta era favorita bunici mele si asta am pus-o si la inmormantare