| Anonim078 a întrebat:

As vrea sa va pun cateva intrebari in legatura cu canto, pentru ca as dori foarte mult sa fac.

1.Cum este prima ora? Te pune sa canti in fata tuturor?

2.Cum decurg restul orelor?

3.Iti va alege profesorul ce melodii sa canti sau tu?

4.Cam cat costa?

Dau funda. ♥

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Tu iti alegi profesorul de canto, daca dansul are mai multi elevi, da te va pune sa canti de fata cu toti, nu te teme iti alegi tu melodiile pe care sa le canti dar pe negativ, deoarece trebuie sa iti asculte timbrul vocal, te va pune sa canti si acapella, veti alege impreuna melodiile, iti dai seama, pentru a avansa si pentru a face ceva cu vocea ta mai mult el se va implica in alesul melodiilor dar si tu, trebuie aleasa o melodie care sa i se potriveasca timbrului tau vocal, pretul depinde si de zona de la 30-40 de lei pe sedinta, multa bafta

| Anonim078 explică (pentru anonim_4396):

Multumesc mult! ♥

| anonim_4396 a răspuns (pentru Anonim078):

Cu mare placere

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prima oara tu iti alegi melodia cu care vei da proba, in timpul cursurilor amandoi le veti alege pentru a avansa, scuze nu am fost destul de explicita din prima