| Izzy21 a întrebat:

Aseara m-am uitat la "Dirty Bass" de pe Music Channel si era o melodie foarte faina, dar am uitat cum se numea si..parca era ceva cu "us", stie cineva despre ce vorbesc?

2 răspunsuri:
| cattylove a răspuns:

Si eu sunt cam in aceeasi situatie. Si eu m-am uitat, dar pe 18 iulie, la Dirty Bass si am prins doar sfarsitul unei melodii super, gen Electro cred, care avea un videoclip alb-negru si la final era cred ca trupa in fata unei multimi, probabil la concert. Poate, ma poti ajuta tu? Pt canu-mi pot scoate melodia din cap si nici nu stiu cum se afla(PS: Mai era si o voce groasa care zicea ceva acolo, in melodie)