| dyana99 a întrebat:

Ati putea sa-mi spune-ti cele mai noi melodi din 2010.Va rog!

Răspuns Câştigător
| andreiyo50 a răspuns:

Cele mai noi melodii pe 2010:
http://www.muzica-romaneasca.com

3 răspunsuri:
| Diiana232997 a răspuns:

Pai depinde ce gen de muzica preferi, poti lua in parte muzicienii(trupele)tale preferate si sa scrii pe youtube sau chiar pe google sa vezi albumele cu melodiile noi.Pentru ca degeaba eu iti dau ce imi place mie, poate tie nu o sa-ti placabig grin.

| dyana99 explică:

E vorba despre muzica usoara.Care sunt cele mai noi melodi din anul 2010. Poate fii ori ce trupa.Am nevoie de melodiile astea pe 16 ianuarie.Atunci e majoratul fratelui meu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti soare si nor-guta
room service-pitbul